Dział Rehabilitacji w Woli Uhruskiej zaprasza pacjentów na korzystanie z oferty w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów, nowoczesny sprzęt medyczny oraz krótkie terminy oczekiwania na zabiegi. Specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, zwłaszcza chorób zwyrodnieniowych i reumatycznych, oraz w leczeniu następstw urazów. Podstawowe cele i zakres świadczonych usług dotyczą kompleksowej rehabilitacji w schorzeniach narządu ruchu a także innych schorzeniach. Przez cały okres rehabilitacyjny pacjent pozostaje pod stałą i indywidualną opieką specjalistów.

Oferujemy bezpłatne zabiegi fizjoterapeutyczne, takie jak:

  1. Kinezyterapia – m.in. indywidualna praca z pacjentem, ćwiczenia czynne w odciążeniu, ćwiczenia z oporem, izometryczne, nauka czynności lokomocji, mobilizacja.
  2. Masaż – masaż klasyczny ręczny, częściowy, masaż limfatyczny ręczny.
  3. Elektrolecznictwo – galwanizacja, jonoforeza, prądy TENS, TRAEBERTA, KOTZA, diadynamiczne, interdynamiczne, , ultradźwięki, tonoliza, elektrostymulacja.
  4. Leczenie polem elektromagnetycznym.
  5. Światłolecznictwo i termoterapia.
  6. Hydroterapia , kąpiele wirowe kończyn dolnych i górnych.
  7. Laseroterapia.

Aby skorzystać z zabiegów pacjent musi posiadać skierowanie od lekarza specjalisty lub lekarza POZ. Następnie pacjent umawiany jest na dogodny dla niego termin zabiegów, zostaje zapoznany z zasadami udzielanych świadczeń zdrowotnych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506718177, lub bezpośrednio w Dziale Rehabilitacji przy ul. Gimnazjalna 34, 22-230 Wola Uhruska.