KArtka z życzeniami z okazji międzynarodowego dnia pielęgniarek i położnych

Kampania społeczna „Twoja krew, moje życie” realizowana w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026”, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej zapotrzebowania na krew oraz zachęcenie Polaków do honorowego oddawania krwi.

7 kwietnia światowy dzień zdrowia 2024, moje zdrowie, moje prawo

 

7 kwietnia, to Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. W tym szczególnym dniu wszystkim pracownikom ochrony zdrowia a w szczególnosci pracującym w SPZOZ we Włodawie dziękuję za codzienne zaangażowanie w pracy na rzecz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Życzę każdemu realizacji zawodowej wytrwałości, cierpliwości i zdrowia. DBAJMY WSZYSCY O SWOJE ZDROWIE!!!

Elżbieta Korszla

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia,aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.

 

 

 

Szanowni Lekarze!

Zapraszamy do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w SP ZOZ we Włodawie. Materiały dostępne na stronie www w zakładce "Konkursy ofert"

Do pobrania: Plakat informacyjny

Szanowni Pacjenci, w naszych oddziałach szpitalnych realizowane są Programy Edukacji Zdrowotnej, których harmonogram znajdziecie Państwo w zakładce Dla Pacjenta  Programy edukacyjne.

Prowadzone przez nas działania mają na celu zwiększenie Waszej świadomości i umiejętności, abyście mogli aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia oraz podejmować decyzje dotyczące swojego stanu zdrowia.